„ Trefa na cestě za zážitky ”
s přáteli, rodinou...
Aktuální otvírací doba
Rezervační systém

Svatby

Svatba v areálu Jívová je nezapomenutelným zážitkem jak pro Vás, tak pro všechny Vaše hosty. V krásné, ničím nerušené přírodě Vám připravíme svatební obřad na míru, zajistíme profesionální catering a rádi Vás ubytujeme. Areál má kapacitu až 150 hostů, ke svatební tabuli posadíme 120 osob, ale i menší svatby připravíme rádi. Ubytování je zajištěno v moderních pokojíčcích s kapacitou 16 lůžek, 2 čtyřlůžkové pokoje s krásným výhledem jsou vybaveny kuchyňkou a nabízí tak komfort i pro rodiny s dětmi, další pokoje jsou dvoulůžkové. V období pronájmu je celý areál uzavřen jen pro Vás, děti si bezpečně hrají na dětském hřišti, auta zaparkujete na našem parkovišti a dále si jen užíváte v soukromí Váš den. 

 

 

O profesionální catering se postarají naši externí kuchaři, kteří si umí poradit se vším včetně potravinových intolerancí a diet. Můžete využít naší doporučené nabídky nebo si nechat sestavit menu na míru podle Vás. 

 

 

Obřadní palouček nabízí krásný výhled a je jak stvořený pro Vaše romantické fotky a video.

 

 

V případě nepříznivého počasí jsme připraveni zajistit Vám obřad pod pergolou, náš nový svatební altán na hostinu je plně krytý a vytápěný, takže nám prodlužuje sezónu a počasí nás zkrátka nezastaví. 

 

Další výhodou naší lokality je neomezená zábava do ranních hodin, u nás nikoho nerušíte.

 

Zážitky zhodnotíte u dobré snídaně a v areálu můžete zůstat až do 12 hodin. Pronájem 50 000,- Kč zahrnuje období dne před svatbou od 12 hodin, svatební den a den následující do 12 hodin. V ceně je zahrnuto veškeré vybavení a inventář (stoly, židle, ubrusy, slavobrána, obřadní stolek a židličky) a náš personál, který se o Vás bude starat.

 

 

O Vaše svatební květiny, výzdobu a dekorace se ráda postará naše floristka Aneta, v případě zájmu zajistí také koordinaci svatebního dne.

 

 

Vaše spokojenost je naší největší odměnou, proto se snažíme plnit všechna Vaše přání, abyste si svatbu u nás co nejvíce užili. Neváhejte a objednejte si nezávaznou prohlídku areálu, prohlédněte si vše v klidu a zeptejte se nás na vše, co Vás zajímá, rádi se Vám budeme věnovat. Těšíme se na Vás.