„ Trefa na cestě za zážitky ”
s přáteli, rodinou...
Aktuální otvírací doba
Rezervační systém

Kalendář akcí

Proběhlé akce


23. 4. 2022 - Střelecké soutěže KCVV Brno

V sobotu 23.4.2022 u nás proběhl 1. ročník střelecké soutěže Memoriálu Prostějovských výsadkářů – bratří Klváčků. Organizátorem akce bylo Komunitní centrum pro válečné veterány Brno ve spolupráci se Sportovním klubem Univerzity Palackého v Olomouci/ Olomouckou školou sebeobrany a spolkem Československý legionář-SPIA Czech, z. s.

Střelecká soutěž je součástí VIII. ročníku Mezinárodní střelecké ligy – „International Shooting League“


7. 10. 2021 - I. Ročník střelecké soutěže-KCVV Olomouc

První ročník "Střelecké soutěže KCVV Olomouc" se opět konal ve Sportovně střelecký areál Jívová (po loňském úspěšném "nultém" ročníku). Počasí jsme přichystali pravé "libavské", ale naše soutěžící to neodradilo od parádních výkonů.

Děkujeme za podporu: 7.mechanizovaná brigáda Hranice, 72.mechanizovaný prapor Přáslavice, Sportovně střelecký areál Jívová, Vojenská nemocnice Olomouc a všem zúčastněným válečným veteránům a spolkům za možnost se setkat s vámi.24. 7. 2020 - KOFOKINO promítáme s KOFOLOU

Od 20.30 hod. promítáme letní klasiku "Účastníci zájezdu" režiséra Jiřího Vejdělka, podle předlohy Michala Viewegha. Uvidíme průvodkyni Pamelu i Kristýnu Leichtovou nahoře bez. A řidiči Karel a Karel nám připomenou, že hnědé podšálky se vrací! Vstup zdarma...

Už od 18 hod. však bude v provozu Kofola stánek a tematická fotostěna. Nebudou chybět dobroty na grilu a v udírně; na čepu dále Vinea, Pilsner Urquell a náš Speciál 11°.