„ Trefa na cestě za zážitky ”
s přáteli, rodinou...
Aktuální otvírací doba
Rezervační systém
Příprava
na zbrojní průkaz

Nabízené služby

Moderní „Sportovně střelecký areál Jívová“ byl zprovozněn na podzim roku 2019 a nachází se v romantickém prostředí Přírodního parku Údolí Bystřice, 15 km vzdušnou čarou od centra Olomouce. Je napojený na síť regionálních cyklotras a turistických značených tras, poskytuje tak přirozené zázemí pro turisty s atraktivní škálou zážitkových aktivit.

Představuje ideální místo pro aktivní trávení volného času v přírodě, s rozšiřující se nabídkou služeb pro turisty, cykloturisty a rodiny s dětmi. Areál je proto vhodný jak pro sportovní střelce, tak pro celé rodiny, firmy, partu přátel, ale také pro pořádání svateb. Spolupracujeme se školami, zájmovými kroužky nebo mysliveckými sdruženími v rámci tematických programů o přírodě, životě v lese a krajině.Je zde venkovní kulová střelnice a broková střelnice (skeet a univerzální trap), která nabízí veškeré aktivity s tímto spojené.

Pořádáme střelecké soutěže, výuku a výcvik ve střelbě, možnost zážitkové střelby i bez zbrojního průkazu, školení a semináře v oblasti obrany. Střelnice je určena k sportovní a rekreační střelbě a k výcviku ozbrojených složek státu.


V hlavní budově najdete vybavenou školící místnost pro čtyřicet osob, prodejnu zbraní a střeliva. K dispozici je občerstvení s venkovním grilem a posezením, jak ve vnitřních prostorách s krbem, tak na venkovní kryté terase. V areálu nechybí multifunkční dětské a workoutové hřiště, prostory pro venkovní soutěže a hry nebo wi-fi připojení.

 
Zastavte se třeba jen na občerstvení dobrou kávou nebo čepovanou Plzeň a odpočiňte si v krásné přírodě s výhledem do údolí.

Rádi vás u nás přivítáme!

Novinky

Kontaktujte nás


Adresa: Jívová 295, 78316 Jívová
Telefon: 777 427 919
Provozní doba: Út - So, 9 - 18 hod
Email: strelnice@vyjad.cz